fbpx

BESTUUR

HET BESTUUR VAN SLOW FOOD NEDERLAND

Slow Food Nederland is de landelijke, overkoepelende organisatie voor de regionale communities, de commissie Ark van de Smaak & Presidia en Slow Food Youth Network Nederland. Het bestuur van Slow Food Nederland bestaat uit vrijwillige bestuursleden.

Nelleke Don

Nelleke Don

Voorzitter

voorzitter@slowfood.nl

Geert Veenendaal

Geert Veenendaal

Secretaris

secretaris@slowfood.nl

Winand Steggerda

Winand Steggerda

Penningmeester

penningmeester@slowfood.nl

Maarten Kuiper

Maarten Kuiper

Evenementen

evenementen@slowfood.nl

Bianca van der Ham

Bianca van der Ham

Communicatie

communicatie@slowfood.nl

Ton van den Bosch

Ton van den Bosch

Marketing

marketing@slowfood.nl

Harry Schonewille

Harry Schonewille

Professionals

professionals@slowfood.nl
Arie van den Brand

Arie van den Brand

Externe betrekkingen

extern@slowfood.nl